O Nas

Strona główna » O Nas

Profesjonalne projekty domów szkieletowych

Projekt Dom Naturalny realizowany jest przez firmę Naturalne Budownictwo. Założycielem firmy jest mgr
inż. Piotr Soboń – absolwent Politechniki Lubelskiej na kierunku Budownictwo. To właśnie na swojej Alma Mater pierwszy raz spotkał się z tematem naturalnego budownictwa, a następnie zrealizował swój pierwszy projekt domu naturalnego który był równocześnie tematem pracy magisterskiej. Swoje doświadczenie zdobywał podczas warsztatów organizowanych przez fundację Cohabitat, jak również uczestniczył w szkoleniach cenionych firm.

 

Certyfikat Steico

 

Przez ostatnie lata wykonał kilkanaście projektów budowlanych, a następnie uczestniczył w ich budowie. Piotr Soboń jest aktywnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego. Jego wiedza i doświadczenie były wielokrotnie prezentowane w mediach ogólnopolskich jak i lokalnych. Uczestniczył również jako konsultant przy tłumaczeniu „Podręcznika budowania z kostek słomy”.

 

 

Znajdziesz nas:

Przy realizacji projektu korzystamy z doświadczenia najlepszych specjalistów i biur projektowych. Współpracujemy z architektami, konstruktorami, instalatorami sanitarmymi i elektrycznymi. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i współdziałamy z innymi firmami z branży robót ziemnych, instalacji
elektrycznych, stolarki okienno-drzwiowej, pokryć dachowych itp. Potrafimy podołać największym wyzwaniom, dzięki współpracy z doradcami technicznymi renomowanych firm, takich jak: Sto, Steico, Isover, Braas, Simpson Strong-Tie, Adoby.